Школа яхтингу Родіона Луки
Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Турція-Греція, 5-12/05/2018

Екіпаж курсантів школи яхтингу RLsailing прибув для проходження морської практики в турецьке місто Мармарис. Місце старту було обрано не випадково - з Мармаріса, пройшовши всі належні митні та прикордонні процедури, можна відправитися до островів належить Греції, і тим самим побувати в найцікавіших місцях регіону і відразу в двох країнах.

Перша стоянка, звичайно ж, на знаменитому острові Родос. Флотилія практики з двох парусно-моторних яхт пришвартована в затишній новій марині. Відвідування справжньою грецької таверни - обов'язкова програма візиту на острів. Докупивши необхідної провізії (зокрема ковбаси, якість якої в Туреччині дуже погана) і переночувавши, команда вийшла на безлюдний острів Алім на північному заході від Родосу для "дикої" ночівлі на якірній стоянці. Алім славиться своєю захищеної бухтою і руїнами старих казарм часів другої світової війни. У цих казармах можна знайти цікаві артефакти - стріляні гільзи, посуд, старі пляшки і, найголовніше, добре збережені графіті на стінах залишені грецькими, італійськими та німецькими військами. Рівень виконання малюнків іноді дуже високий, а тематика зображень різноманітна - від пейзажів до карикатур.

   

Наступний пункт призначення - острів Сімі. Якірна стоянка в прекрасній бухті Педі, тренування з маневрування під мотором і пляжна вечірка. Шикарна вечеря в таверні стала приємним завершенням довгого дня.

Вранці, покинувши територіальні води Греції, флотилія попрямувала до міста Датча на однойменному півострові, де досить швидко пройшли всі необхідні процедури по перетинанню кордону. Після тренування з відпрацювання швартових операцій огляд міста та поїдання морепродуктів, приготованих на грилі, влаштували невеликий музичний вечір під живу гітару.

Фінальний вечір провели в тихій марині містечка Ясілова на півострові Бузбурун і після ночівлі прийшли назад до Мармарису.

Мабуть, даний маршрут один з найяскравіших для всіх учасників, і школа яхтингу RLsailing традиційно запрошує студентів і випускників вітрильних шкіл пройти морську практику і підвищення кваліфікації з сертифікованими інструкторами IYT в цих, без перебільшення, райських місцях.

В сезоне 2019, традиционная морская практика Турция-Греция пройдет в мае и стартует из города Бодрум. Мы посетим острова Кос, Тилос, Сими, Калимнос и города и знаковые места полуострова Датча.

Присоиденяйтесь!