Школа яхтингу Родіона Луки
Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Школа яхтингу для дорослих

 

 

 

Школа яхтингу RLsailing під керівництвом Родіона Луки пропонує вам навчання з нульового рівня та видає ліцензії Bareboat Skipper і VHF-оператор за міжнародною системою International Yacht Training (IYT).
Кваліфікація IYT Bareboat Skipper дає можливість бути шкіпером парусної яхти довжиною до 72 футів (близько 24 м) в світлий час доби при сприятливих погодних умовах в прибережній зоні – не більше 20 морських миль від берега.
Сертифікат IYT Bareboat Skipper визнається закордонними чартерними компаніями і дозволяє брати яхти в оренду в обраній вами країні. Мінімальний вік для отримання данного сертифікату становить 18 років.

Навчання складається з декількох етапів: теоретичний курс, практика в Києві, міжнародна практика та іспит.

1. Теоретичний курс Berboat Skipper IYT:

Off-line: 14 занять по 4 академічні години + іспит.

Заняття проходять раз на тиждень.
Вартість теоретичного курсу off-line складає 300 евро (10 200 грн)

Календар занять

Online: 12 відео занять + тести + іспит. 

Відео лекці у записі.
Вартість теоретичного курсу online складає 150 евро (4990 грн)

Зареєструватися на online курс

2. Практичний курс – складається з двох частин:

– 10 практичних занять в Києві на різних яхтах (25 і 32 фути). Заняття проходять 2 рази на тиждень на Дніпрі, а також на Київському водосховищі. Вартість практичного навчання в Києві включаючи оренду яхт – 460 евро (15 640 грн)
– морська практики за кордоном (200 морських миль), яку ви можете пройти як з нами, так і самостійно - вартість залежить від регіону проходження практики.

Найближчі виїзди на морську практику.

3. Складання іспитів та оформлення сертифікатів Bareboat Skipper IYT та радіооператора IYT.

У разі успішної здачі теорії і практики, школа подає вашу заявку в головний офіс IYT (Канада) на отримання сертифікатів.
Вартість іспиту (включаючи оренду яхти) + сертифікат Bareboat Skipper + сертифікат радіооператора – 350 евро (11 900 грн).

Оплата здійснюється поетапно.

Пройшовши в нашій школі даний курс навчання управління яхтою, Ви отримаєте необхідні теоретичні знання і практичний вітрильний досвід в обсязі, який є достатнім для самостійного безпечного плавання.

По завершенні навчання ви зможете удосконалювати свою кваліфікацію під час семінарів, практичних занять в Києві і практики за кордоном у складі екіпажів нашої школи або в якості шкіпера зі своїм екіпажем на одній із яхт флотилії RLsailing. 

Або пройти курс по розширенню шкіперської ліцензії до Yachtmaster Coastal та Yachtmaster Offshore

 

Media
Мене цікавить: