Школа яхтингу Родіона Луки
Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Пропонуємо унікальну програму з командоутворення за допомогою яхтингу.
Протягом дня Ваші співробітники, розбиті на команди, беруть участь у корпоративній парусній регаті, під керівництвом професійних яхтсменів на кожній яхті. Шкіпери – зірки вітрильного спорту: призери Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи, міжнародних регат. 

Якщо ваш team building орієнтований на спільний активний відпочинок на природі, ми готові запропонувати вам корпоративні прогулянки в складі флотилії яхт.

Ви пройдетеся під вітрилами по Дніпру уздовж історичної частини Києва і побачите Києво-Печерську Лавру, Батьківщину Мати, Річковий вокзал з іншого, незвичного боку.

Ваші співробітники/клієнти та їхні діти отримають можливість провести незабутній день під вітрилами на яхті, зможуть придбати нові навички та море задоволення.
Учасники заходу «День сім'ї під вітрилами» отримують неймовірний заряд позитивних вражень та будеть згадувати цю подію протягом усього року.

Срібний призер Олімпійських Ігор, чемпіон світу і Європи та успішний бізнесмен Родіон Лука в ході виступу «Flow in Sport» ділиться секретами психології командної роботи в спорті вищих досягнень.
Меня цікавить послуга :